פרופיל חברה

חנות אמיגו פתח-תקווה היא אחת מחנויות הקפה של רשת אמיגו.
החנות הוקמה בשנת 2012 ומאז הפכה לחנות המובילה במרכז, ולחנות המשמשת כמרכז ידע לקפה בארץ.
רשת אמיגו נוסדה בשנת 1987 כספקית קפה ומוצריו לשוק הפרטי ולבתי הקפה. בית הקליה של החברה ממוקם בחיפה במפרץ. חנות הקפה הראשונה הוקמה בחיפה ומאז החברה פתחה חנויות בתל-אביב, בכפר סבא, בראשון לציון והחנות שלנו בפתח תקווה.

לרשת אמיגו יש מפיצים ברחבי הארץ.
בחנות אנו מספקים את כל צורות הקפה החל מקפה ירוק (קפה לפני הקליה), פולי קפה קלויים, קפה טחון, פודים וקפסולות מ- ארבע יבשות ו-32 מדינות כמו ברזיל, קולומביה, אתיופיה, הודו, ג'מייקה, אינדונזיה וממדינות רבות נוספות.
בבית הקליה של אמיגו בחיפה קולים 18 תערובות ייחודיות. הקפה הטרי מועבר באותו השבוע אלינו לחנות, אצלנו תוכלו לטעום חלק מהתערובות*, ואנו נותנים יעוץ כדי שכל לקוח יכול למצוא את הטעם המתאים לו.
בנוסף ניתן למצוא בחנות קפה מהחברות המובילות ביותר בעולם אילי (ILLY), לוואצה (Lavazza), בריסטוט (Bristot), דנסי (Danesi),  ועוד.

בחנות אנו מתמחים באספרסו, ומשווקים מכונות אספרסו ביתיות ומקצועיות ממגוון רחב של חברות מהמובחרות ביותר בעולם, כמו סאקו (Saeco) , דלונג`י (Delonghi),  אסקסו (Ascaso), ניבונה (Nivona), נובה סימונלי (Nuova Simpnelli), רוקט (Rocket) ועוד.

החנות קשורה עם מעבדות השרות של החברות המובילות וכן קשר ישיר עם מעבדת שרות לתיקון מכונות אספרסו ביתיות ומקצועיות.אצלנו בחנות ניתן למצוא את כל אביזרי הקפה, מטחנות, מקינטות, פלנג'רים ואביזרים קטנים לשימוש יום יומי, חלקי חילוף לציוד להכנת קפה, ותחזוקה. כמומחים בשוק הקפה אנו מאמינים שיש לטעום קפה לפני ההחלטה מהו הקפה המתאים לכם, ולכן אנו מזמינים אתכם להיכנס לחנות שלנו ולטעום ממגוון התערובות.
אצלנו תוכלו לקבל הדרכה ממקור ראשון כדי לשפר את חווית הקפה האישית שלכם.
כדי לשפר את הידע בקפה, אנו עורכים בחנות סדנאות אחת למספר שבועות, פרסום הסדנאות נעשה בעמוד הבית שלנו בפייסבוק.

אנו מאמינים שקפה טוב חייב להיות טרי איכותי וטעים.
קפה, זו המומחיות שלנו!!
אמיגו קפה פתח תקווה

*כמדיניות החברה, אנו נותנים ללקוחתנו לטעום קפה, בכל אחת מחנויות הרשת. (ללא עלות). הקפה שאנו נותנים לטעום הוא אחד מתערובות הקפה הטריות של אמיגו. סוג התערובת נקבע ע"י החנות. ניתן לטעום את הקפה במטחנה. אין אפשרות לפתוח סוגי קפה אחרים.
x

x
×